Zabezpieczenia techniczne

Konserwacja systemu zabezpieczeń, telewizji przemysłowej, dozorowej, monitoringu kamer, CCTV, IP.

Świadczymy usługi związane z montażem, naprawą oraz konfiguracją, jak i rozbudową systemów alarmowych SSWiN wraz z konserwacją i przeglądy systemów alarmowych, antywłamaniowych i CCTV przemysłowej.

Sprawnie działający system to klucz do sukcesu każdej ochrony. To dzięki niemu jesteśmy w stanie zarejestrować i wykryć zdarzenia. Dlatego taki system powinien być cyklicznie poddawany konserwacji i przeglądowi. Oferujemy kompleksowe usługi systemów alarmowych SSWiN, kontroli dostępu, czy także systemu monitoringu kamer, czyli telewizji przemysłowej, dozorowej CCTV i IP. Świadczymy także usługi w przeglądach systemów awaryjnego zasilania czyli UPS, testujemy akumulatory i wymieniamy je na nowe te które są uszkodzone lub wyczerpane
Montaż i opieka nad monitoringiem zajmuje specjalnie miejsce w naszej ofercie - serwis nad systemami powierzonymi nam do obsługi serwisowej zawsze sprawdzany jest w 100%. Projektujemy  i modernizujemy systemy alarmowe z kontrolą dostępu.

    WYKONUJEMU

  • Konserwację
  • Przegląd
  • Naprawę
  • Montaż
  • Rozbudowę
  • Modernizację

Firma CZATA świadczy usługi w zakresie projektowania, montażu i serwisu systemów zabezpieczeń.

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

Doskonale wiemy, jak ważny jest indywidualny system zabezpieczeń, dlatego zajmujemy się również jego projektowaniem – sygnalizacja włamania i napadu, telewizja przemysłowej, kontrola dostępu oraz rejestracja czasu pracy nie są nam obce. Do spersonalizowanego projektu wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie, które uwzględnia potrzeby zamawiającego (wielkości obiektu oraz funkcji, które mają być spełnione przez projektowany pojedynczy lub zintegrowany system). 

MONTAŻ SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

Montaż systemów zabezpieczeń obejmuje trzy etapy instalacji. Pierwszy polega na okablowaniu pomieszczenia, w którym zostaną zainstalowane urządzenia monitorujące, wchodzące w skład systemu zabezpieczeń. Stopień wykończenia wnętrza obiektu jest jednym z głównym aspektów możliwości technicznych wykonania instalacji. Zaleca się więc wykonanie okablowania w momencie trwania prac remontowo-budowlanych lub remontowo-wykończeniowych. Takie rozwiązanie pozwala na całkowite ukrycie przedmiotów oraz kabli w pomieszczeniach i umieszczenie urządzeń w miejscach najbardziej wskazanych dla danego systemu.
Drugim etapem wykonania systemu zabezpieczeń jest już montaż poszczególnych urządzeń. Ten możemy wykonać jednorazowo lub stopniowo w miarę wykańczania wnętrz lub potrzeb klienta.

Trzecim i ostatnim już krokiem montażowym jest oprogramowanie systemu i szkoleniem, które polega na zapoznaniu klienta bądź grupę użytkowników z podstawowym działaniem obsługi systemu oraz z informacjami generowanymi przez system, które mogą świadczyć o awarii lub jego nieprawidłowym działaniu.
Tworzymy dokumentację na potrzeby wpisów, błędnego działania systemu czy tez awarii lub usterki. 

Skontaktuj się z nami!


CZATA Ochrona Osób i Mienia

Sp.z O.O.

ul. Lotnicza 19/11

BIURO: ul. Adama Mickiewicza 10/1

82-300 Elbląg